Příběhy obrazů Rozvoj osobnosti

BOD ZLOMU

MENTÁLNÍ PŘENASTAVENÍ LIDSTVA

Mnozí z nás, jež dokáží vnímat energie, cítí, že v tomto roce velmi zesílil tok energií na naši planetu. Nastává BOD ZLOMU, který vyjadřuje můj další obraz se stejným názvem. Žijeme v době, kdy končí éra Platónského roku a jako lidstvo vstupujeme do nového Zlatého věku. Právě to je důvodem proč na planetu proudí čím dál silnější záření. Geomagnetické pole Země se v některých dnech navýší z původní frekvence planety 7,83 Hz až na 150 Hz. To jsou již silné dávky i pro otrlé :). Tyto vysoké frekvence mají lidstvo motivovat k ukončení starých myšlenkových programů, které jsou uloženy hluboko v podvědomí. Silné dávky světelného záření vynášejí na povrch hluboko uložená traumata, která mají možnost být viděna a zpracována. Tato traumata jsou ve velké míře následky myšlenkových vzorců (programů) převzatých od rodičů, prarodičů a jejich celých rodových linií.

Nyní je čas tato podvědomá nastavení zbořit jako domeček z karet a znovu vystavět svůj vnitřní chrám na zcela jiných pilířích. Těmito pilíři je hlavně nepodmíněná láska k sobě sama a zdravě nastavené mezilidské vztahy. Pokud pocítíme lásku bez podmínek sami k sobě, ihned nám bude jasné, kde máme své hranice. Budeme vědět co nám dělá dobře a co méně dobře. Se zdravými osobními hranicemi můžeme budovat zdravé vztahy.

Jelikož v době našeho narození toto zdravé nastavení sebe sama naši rodiče většinou neměli, nebylo ani v našich silách se s tímto nastavením narodit. A každé dítě je odrazem svých rodičů. Pokud podvědomá nastavení nejsou přeprogramována – přenastavena, nesou se dále rodovými liniemi. V současné době se nám tak skýtá možnost tohoto dosáhnout skrze vyplavování nastavení a vzorců z podvědomí. V každé životní situaci, která se nám zdá nepříjemná, je pro nás skryt velký dar. Dar vhledu do situace a možnost jejího léčení. Je třeba se naučit nadhledu a stát se pozorovatelem dané situace. Léčebných metod je mnoho a každému zabírá nebo vyhovuje něco jiného, neboť každý jsme originál.

Svět se nám teď mění přímo před očima a my jsme vedeni k tomu se měnit s ním.

Jelikož i já tyto situace vnímám, využívám techniky, které jsem se v průběhu svého osobního rozvoje naučila. Ať už jde o metodu RUŠ, která velmi dobře ukazuje cestu k podvědomým nastavením a nebo Kvantovou metodu, která rychle tato nastavení a vzorce přenastavuje, stejně jako metoda EFT. Dále využívám i šamanských technik, které pracují s rostlinnou a živočišnou říší. Na cestě léčení mi pomáhá i práce s andělskou energií, která je velmi jemná, nicméně velmi účinná, stejně jako modlitba. Taktéž jsem objevila krásu Mindfulness, která nás učí bdělé pozornosti a zkrocení naší uspěchané mysli. Zklidnění mysli najdeme i v další metodě jakou je třeba Atma Kriya Yoga. S vnitřním léčením a prohlubováním mé intuice ke mě přišel další dar ve formě channelingu. Je to spojení s vyšším já, kdy mi na položené otázky přicházejí odpovědi většinou ve verších. Jsem za to tento dar velmi vděčná, neboť díky němu začaly přicházet básně a příběhy k mým obrazům.

Změna postojů vůči životním situacím, přenastavení vzorců chování a mentální korekce informací uložených v podvědomí, to vše je naše vnitřní práce. Je to práce sama na sobě, která je čím dál více nutná k tomu, aby se člověk dokázal cítit v různých životních situacích šťastný, vyrovnaný a svobodný. Proto je dobré věnovat sám sobě každý den čas a povídat si se svým „ministerstvem vnitra“ :). Vždyť jediný člověk, který je nám v každé vteřině našeho života nablízku, jsme právě my sami. Proto je důležité být sám sobě tím nejlepším přítelem a mít se ze srdce rád.

Přeji nám všem, ať zvyšující se frekvenci Země dokážeme zvládat s úsměvem na rtech. A pokud je toho úsměvu náhodou nedostatek, tak doporučuji jít do přírody, která nám s naší vnitřní prací velmi pomáhá a léčí nás. A jak? Můžete si třeba poslechnout Meditaci s Galadriel, která vás provede rozpouštěním bolesti a smutku pomocí vody a nebo informace o tom jak je Voda lékem pro všechny naše smysly.

S láskou a otevřeným srdcem

Mia *StarSeed* ❤️


Tento článek a informace v něm obsažené lze šířit pouze v případě povolení autora a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.miaart.cz, FB/MiaArt.czYouTube/Mia a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Dále...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *