Příběhy obrazů

PRŮVODCE

Vzkaz z druhého břehu

Než spadne poslední list z dubu,
po ten čas tu s Vámi budu.
Než zaplaví Vás slz povodeň,
vzpomeňte si na moji pochodeň.

Ta navždy hoří silným plamenem.
Ta nestane se nikdy kamenem.
Jako jedna z hvězd na nebi září,
nastálo, od října do konce září.

Byl jsem s Vámi všemi rád,
o tom nebudu Vám lhát.
Však teď mě máte v srdcích svých.
I vy budete ve vzpomínkách mých.

Toto poselství je od mého táty. Druhý den, po jeho odchodu na druhou stranu, jsem od jeho duše obdržela tuto báseň. Ve chvíli, kdy má mysl procházela šokem z té náhlé ztráty, mi do mysli začala proudit ona slova. Miloval mě, miloval svoji rodinu, i když někdy svým osobitým způsobem, přesto vím, že miloval. A pro moji útěchu a útěchu všech blízkých se rozhodl mi tato slova pošeptat. Tentokrát už shora. Nejprve jsem si pomyslela, že mi moje múza naopak šeptá báseň pro mého tátu. Ale po jejím přečtení jsem si uvědomila, že naopak on chtěl poslat vzkaz pro nás, co v srdcích nyní cítíme velkou bolest ze ztráty. Je to pro mě moje první zkušenost z odchodu rodiče. A tak si zpětně uvědomuji, že mě na tento okamžik začal připravovat můj předchozí obraz KOLOBĚH ŽIVOTA na počátku června 2020. Snad díky tomu, přijímám přítomnost smrti v mém životě mnohem lépe. Jsem tedy velmi vděčná za to, že při posledním loučení s mým tátou, jeho vzkaz mohl zaznít obřadní síní a dodat do srdcí všech pozůstalých alespoň malou útěchu.

A tak věřím, že obraz PRŮVODCE, který jsem pro mého tátu namalovala, jej dovedl na to správné místo, kde nyní nachází věčný klid a lásku. ❤️

Mám Tě ze srdce ráda, tati. ❤️ S úctou se klaním Tvé velké duši. ❤️

S láskou Mia ❤️


Tento článek a informace v něm obsažené lze šířit pouze v případě povolení autora a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.miaart.czFB/MiaArt.czYouTube/Mia a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Dále...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *