Channeling Příběhy obrazů Rozvoj osobnosti

TELEPATIE

Vnímám to tak, že vlivem působení energetického aktivačního obrazu TELEPATIE vznikla tato působivá meditace. Meditace s Galadriel – rozpouštění smutku a bolesti. Přeji Vám všem příjemný poslech a hluboké uvolnění a odplavení všech emocí, které již neslouží Vašemu nejvyššímu dobru.

S láskou, radostí a vděčností Mia ❤️


Jsem Galadriel. Přicházím k vám z Andromedy. Země nyní potřebuje jemnost, ženskou jemnost, která zaoblí všechny hroty mužského principu. Zavolala mě na pomoc matka Zem, která touží být utišena. Pláče. Pláče, když cítí utrpení lidí, kteří mezi sebou bojují a zraňují se. Proto teď přichází tolik deště. Déšť. Je to voda. Voda, která omývá matku Zemi i její bytosti od energie bolesti. Bolesti a smutku, který cítí. Voda znamená emoce. Voda je živel, který je velmi nápomocný k očištění energií této planety, a proto si jí važte. Voda není samozřejmost. Voda je požehnání. Voda vám dává život. A nejen to. Ve vodní hladině se zrcadlí nebe. I na Zemi můžete vidět hvězdy. Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak venku. Skrze vodní hladinu může každý nahlédnout do své duše.

Jsem Galadriel. Přišla jsem proto, že vnímám tolik bolesti, se kterou potřebujete pomoc. Chci vám přinést poznání o vodě a jejím léčení. Skrze vodu se dají rozpustit jakékoliv emoce, které je v tu chvíli třeba uvolnit. V poslední době vnímám hluboký smutek duší, které si nedovolí dělat to co chtějí, co jim přináší radost. Jsou svázány. Dělají činnosti, které je netěší jen proto, aby uživili sebe a své rodiny. Ale to není smysl života. Smyslem života je radost. Radost a tvoření v lásce. Cítím tak málo radosti na Zemi, že jsem přišla pomoci. Přišla jsem sejmout bolest a smutek a rozpustit je skrze sebe a vodu.

Nalaďte se teď se mnou, pokud potřebujete pustit hluboký smutek a bolest vaší duše, aby se mohla probudit vaše životní síla, láska a radost. A vaše duše mohla žít své poslání tady na Zemi. Pro očistu použiji jeden z živlů a tím je právě voda. Pohodlně si lehněte a uvolněte celé tělo. Třikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte, aby se vaše tělo krásně uvolnilo. Nádech… výdech… Zaměřte se na oblast v těle, na orgán, kde cítíte bolest. Svojí pozorností svoje místo teď opečujte. Ať se jedná o jakoukoliv část vašeho těla, pošlete do toho místa velké množství lásky.

Milujte svůj orgán, svou část těla tak, jako by to byl ten nejbližší člověk, kterého milujete. Vaše tělo si zaslouží lásku a pozornost. Protože vaše tělo je to, které cítí všechny vaše emoce, které se ve vás odehrávají. A je to vaše tělo, které tyto emoce v sobě ukládá. Dovolte si tedy uvolnit všechny emoce, které už neslouží vašemu nejvyššímu dobru. Stále se svojí pozorností držte na místě, ve kterém cítíte bolest, smutek či napětí. Zároveň si uvědomte svůj dech a toto místo prodýchávejte hlubokým nádechem a výdechem.

Soustředím se teď na vás všechny a podporuji toto léčení svojí energií. Věřím, že teď cítíte teplo na daném místě, které teď léčíme a zahrnujeme ho láskou a pozorností. Stále hluboce dýchejte. Zároveň však můžete cítit i zimu. Pocity mohou být různé. Teplo a nebo zima. Všechno je správně. Vše se děje tak jak má. Důležité je, věnovat pozornost bolavému místu a stále ho zahrnovat láskou a svojí pozorností. Dokážu to cítit. Tím, že léčíte sami sebe, tak pomáháte léčit i matku Zemi. Cítím, že odchází spousta bolesti ve formě energie. Protože vše je energie. Pouze záleží na vás jaký náboj jí dáte. Energie prostě je.

Není ani kladná ani záporná. To vy tvoříte svůj svět. Svůj život. Proto se zaměřujte ve svém životě na krásné okamžiky a na krásné věci kolem vás. Na tvoření, lásku, radost. Čím více těchto emocí budete cítit, tím více budete uzdravovat sami sebe a také matku Zemi. Budete žít v symbióze. Země je teď pro vás tak důležité místo. Je jedna z vás. Je to živá bytost. Tím, že léčíte sami sebe, pomáháte léčit i jí. A ona je šťastná a tím více vám může dávat.

Kdykoliv budete cítit, že k vám přichází emoce smutku nebo bolesti, zavolejte si mne. Jsem Galadriel. A ráda vám pomohu rozpustit všechnu vaši bolest a smutek ve vodě. Je krásné vidět jak rostete. Každý kdo si mě k sobě zavolá, tomu ráda pomohu. Stačí mě jen zavolat vnitřním hlasem a já budu s vámi, kdykoliv mě budete potřebovat.

Jste dokonalí…..Milujte se takoví jací jste….. Obejměte teď celé své tělo láskou a radostí a objímejte ho tak dlouho, jak jen to bude potřebovat.

Tak co? Jak se teď cítí vaše místo na těle? Už je mu lépe?…………


Tento článek a informace v něm obsažené lze šířit pouze v případě povolení autora a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.miaart.cz, FB/MiaArt.czYouTube/Mia a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Dále...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *